Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy

ZAPISY NA BIEGI


I Ostrowiecki Półmaraton Leśny - (07.10.2018) - Lista startowa

GOŚCIE OSTROBIEC

NUMERNAZWISKOIMIĘPWMIEJSCOWOŚĆKLUBOPŁATA
2LeśniakKamilPLKujawsko - PomorskieToruńInov-8OK
3WalerowiczTomaszPLMazowieckieNiestumOstrobiecOK

LISTA STARTOWA - OSTROWIECKI PÓŁMARATON LEŚNY (21KM)

NUMERNAZWISKOIMIĘPWMIEJSCOWOŚĆKLUBOPŁATA
4ArtykiewiczAdrianPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiArtykiewicz TeamOK
5BanaszekSławomirPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
6BednarskiPawełPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.OK
7BernackiKamilPLŚwiętokrzyskieOstrowiec SwiętokrzyskiOstrobiecOK
8Biskupski Tomasz PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św Ostrobiec OK
9BrociekDamianPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiPo Secie Na MecieOK
10ChlewickiDamianPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
11ChodakowskiKacperPLŚwiętokrzyskieĆmielów OstrobiecOK
12ChorzępaMariuszPLŚwiętokrzyskieSandomierzTsa-SandomierzOK
13ChudzikKatarzynaPLŚwiętokrzyskieOstrowiecOstrobiecOK
14CymerysGrzegorz PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski OK
15CzajkaSylwiaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
16DąbrowskaKarolinaPLŚwiętokrzyskieGadka OK
17DąbrowskiŁukaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
18DąbrowskiGrzegorzPLŚwiętokrzyskieSzewnaOstrobiecOK
19DerońTomaszPLŚwiętokrzyskieStarachowiceOK
20DonochPiotrPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
21DróżdżTomaszPLŚwiętokrzyskieLubieniaLubieniaOK
22Dryka EmilPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski OK
23DyjewskiPrzemysławPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
24FlorysJakubPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiMorski KońOK
25FlorysDominikPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiMorski KońOK
26FotygaAgnieszka PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Sw.OstrobiecOK
27GadkowskiAdrianPLŚwiętokrzyskiePiaski Brzóstowskie AzotoxOK
28GnatowskiPiotrPLŚwiętokrzyskieJędrzejówBrakOK
29GocelDanielPLŚwiętokrzyskieOstrowiec SwietokrzyskiActivezoneOK
30Gołębiowska MartaPLŚwiętokrzyskieMiłkówOK
31GosMaciejPLMazowieckieGrabinaKallipso TeamOK
32GrabowskaKatarzynaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Biegnę,żeby Bartek Mógł BiegaćOK
33GruszkaMarcinPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiGoździelin BiegaOK
34HebaTomaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski OstrobiecOK
35HebaErwinPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
36Jabłoński KamilPLŚwiętokrzyskieĆmielów OK
37JackowskaKatarzynaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.OstrobiecOK
38JagiełoMichałPLŚwiętokrzyskieLubieniaHusaria Race TeamOK
39JasiewskiWojtekPLŚwiętokrzyskieWąchockOK
40JaworskaPaulinaPLŚwiętokrzyskieStarachowiceOK
41JewiakRobertPLMałopolskieKrakówOK
42JóźwikRobertPLŚwiętokrzyskieSkaryszewOK
43KalitaJakubPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.OstrobiecOK
44KasprzykRobertITPriolo GargalloOstrobiecOK
45KomarKrzysztofPLŚwiętokrzyskieNietulisko DużeBbl OstrowiecOK
46KowalskiPawełPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
47KrajewskiErnestPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski RywalOK
48Krasiński Michał PLMazowieckieLipskoPazerni Na Sport LipskoOK
49KrawczyńskiJanuszPLŚwiętokrzyskieGromadziceOK
50KrupaPawełPLPodkarpackieAgatówkaStalowowolski Klub BiegaczaOK
51KucharskiKarolPLMazowieckieSkaryszewZabiegany SkaryszewOK
52KugbkaAdamPLŁódzkieŁódźFundacja Udaru MózguOK
53KusiakMichałPLŚwiętokrzyskieKielceOK
54KuteraDamianPLŚwiętokrzyskieDąbrowaCzarnecki Run TeamOK
55Kwiatek Michał PLŚwiętokrzyskieStarachowice OK
56KwiatkowskiMichałPLMałopolskieKrakówBbl KrakówOK
57LenczewskiRadosławPLŚwiętokrzyskiePrzyborówOK
58LipiarzEwelina PLŚwiętokrzyskieSandomierzOK
59LipowskiGrzegorzPLOpolskieKomprachciceOK
60ŁebekMarcinPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
61ŁukasikPiotrPLŚwiętokrzyskieChmielówOstrobiecOK
62MajRafałPLMazowieckieKobylanyOK
63MajMichałPLMałopolskieKraków42 Do SzczęściaOK
64MajcherMarekPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Sw.MmOK
65MakowskaAgnieszkaPLŚwiętokrzyskieStarachowiceOK
66MaluhaAnna (Gangsta)PLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
67MatysiakMarcinPLMazowieckieWarszawaGapmont Running TeamOK
68MazurŁukaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.OK
69MoczyńskiPaweł PLŚwiętokrzyskieChmielówOK
70MościckaKatarzynaPLMazowieckieWarszawaOK
71MyśliwskaKingaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
72NowakJacekPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiMorsik BblOK
73ObaraMateuszPLŚwiętokrzyskieMirzecOK
74OparaPiotrPLŚwiętokrzyskieKunówNieOK
75OssakJustyna PLŚwiętokrzyskieOpatów Biegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać/ Opatowscy BiegaczOK
76Pankowski Grzegorz PLMazowieckieWarszawaKosi Mazaki TeamOK
77PawelecJustynaPLŚwiętokrzyskieSandomierzTsa SandomierzOK
78PawełczakKarolPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Activzone TeamOK
79PiętkaDariuszPLŚwiętokrzyskieĆmielówCentrum-Sport Ostrowiec Św.OK
80PrzybycińskiŁukaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
81PrzydatekIwonaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec SwietokrzyskiOstrobiecOK
82PrzydatekTomaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec SwietokrzyskiOK
83Pulit Bartosz PLŚwiętokrzyskieSzewna OK
84PyszkowskaUrszulaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
85RafałJuśkoPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
86RakoczyGrzegorzPLŚwiętokrzyskieStarachowiceOK
87RogalińskiMichałPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Zombiesdon?trunOK
88Różalski Łukasz PLŚwiętokrzyskieWola GrójeckaOK
89SadySebastianPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
90SałasKrzysztofPLŚwiętokrzyskieRadom Tiger Faja FajaOK
91SerafinMariaPLMałopolskieKrakówZabiegane StarachowiceOK
92SerafinDariuszPLŚwiętokrzyskieStarachowiceZabiegane StarachowiceOK
93SkalskiGrzegorzPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
94Słowik Konrad PLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwBbl Ostrowiec OK
95SprawkaAnnaPLŚwiętokrzyskieStarachowiceZabiegane StarachowiceOK
96StarbaKrzysztofPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
97StawczykJarosławPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
98StysiekRadekPLMazowieckieRadomBiegiem RadomOK
99SzafrańskiMarcinPLŚwiętokrzyskieJacentówKs MarolOK
100Szaniawa Marcin PLŚwiętokrzyskieOstrowiec SwOstrobiec OK
101Szwagierczak Przemysław PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski OstrobiecOK
102SzwagierczakAndrzejPLŚwiętokrzyskieRudki Biegusiem. PlOK
103ŚwierczJacekPLŚwiętokrzyskieJanikOstrobiecOK
104ŚwiostekRobertPLŚwiętokrzyskieStarachowiceOK
105TarnowskiMaciejPLŚwiętokrzyskieZwolaOK
106UrbańskiZbigniewPLPodkarpackieAlfredówkaZmitek Team Nowa DębaOK
107WasikPrzemekPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
108WąsGrzegorzPLŚwiętokrzyskieOpatówRunners Club WarszawaOK
109WiśniewskiSebastianPLŚwiętokrzyskieSuchedniówBiegnę, Żeby Bartek Mógł BiegaćOK
110WiśniewskiArturPLŚwiętokrzyskieLechówOK
111Witkowska BeataPLŁódzkiePajęczno KaszanienamokaOK
112Wójcik Małgorzata PLŚwiętokrzyskieStarachowice Zabiegane Starachowice OK
113Wójcik Krzysztof PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Gabinet Terapii Manualnej Holistycznej OK
114WrzosekJustynaPLŚwiętokrzyskieSandomierzTsa SandomierzOK
115WybranowskaElżbietaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
116ZiewiecBarbaraPLŚwiętokrzyskieStarachowiceOK
NUMERNAZWISKOIMIĘPWMIEJSCOWOŚĆKLUBOPŁATA
-AdamskiGrzegorzPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
-BanaszczykGrzegorzPLMazowieckieSzydłowiecEndorfina SzydłowiecBRAK
-BanatowskiMaciejPLMazowieckieSkaryszewZabiegany SkaryszewBRAK
-BudzeńKarolPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Activezone BRAK
-GwóźdźIreneuszPLŚwiętokrzyskieStarachowiceZabiegane StarachowiceBRAK
-Hert Gajewska MartynaPLŚwiętokrzyskieBrodyOstrobiecBRAK
-JóźwikGrzegorzPLŚwiętokrzyskieStarachowiceBRAK
-KarczMariuszPLŚwiętokrzyskieOlszownicaBRAK
-Kasprowicz Krzysztof PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Bbl Ostrowiec Świętokrzyski BRAK
-KędzioraPiotrPLŚwiętokrzyskieDrygulecBRAK
-KurzynaKrzysztofPLLubelskieDzierzkowiceBRAK
-LepiarzSylwesterPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski BRAK
-ŁukasieiwczDominikaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwBRAK
-MatuskaMariuszPLMazowieckieLipskoBRAK
-MindaMichałPLŚwiętokrzyskieStarachowiceZabiegane StarachowiceBRAK
-MoćkoMariuszPLŚwiętokrzyskiePrzyjmoBRAK
-PawlikPaulinaPLŚwiętokrzyskieNowa Słupia StokowczykiBRAK
-PłuciśMałgorzataPLMazowieckieLipskoPazerni Na Sport LipskoBRAK
-PogorzelskiKrzysztofPLŚwiętokrzyskieNowa SłupiaBRAK
-SigerAdamPLŚwiętokrzyskieŁódźFundacja Udaru MózguBRAK
-Stajek Mariusz PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec BRAK
-Stefański Adrian PLMazowieckieIłża Iłża Pędzi BRAK
-StegnerAnnaPLŚwiętokrzyskieKielceSpartanie DzieciomBRAK
-SzymańskiMarcinPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiRadio OstrowiecBRAK
-TrapciaGrzegorzPLŚwiętokrzyskiePiekoszówBRAK
-TusińskiSewerynPLŚwiętokrzyskieChmielówOstrobiecBRAK
-WalczykKamilPLMazowieckieMakówZabiegany SkaryszewBRAK
-WojciechowskiJarosławPLŚwiętokrzyskieKielceCzasem BiegamBRAK
-WolszczakAleksandra PLMazowieckieTczówBRAK
-WolszczakŁukaszPLMazowieckieRadomBRAK
-WójcikTomaszPLPodkarpackieGorzyceZmitek Tema Nowa DębaBRAK
-Zając PiotrPLŚwiętokrzyskieOpatów Biegnę ,żeby Bartek Mógł Biegać BRAK
-ZgodaMateuszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiNaprzód MłocinyBRAK
-ZiółkowskiSebastianPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK

LISTA STARTOWA - LEŚNA SIÓDEMKA (7KM)

NUMERNAZWISKOIMIĘPWMIEJSCOWOŚĆKLUBOPŁATA
117AdamowiczAgnieszkaPLMazowieckieCiepielówZwoleń BiegaOK
118ArtykiewiczAnnaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiArtykiewicz TeamOK
119ArtykiewiczKacperPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiArtykiewicz TeamOK
120Barańska EwelinaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBblOK
121BoberSławekPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
122ChodakowskiIgorPLŚwiętokrzyskieĆmielów OstrobiecOK
123CzubaRadosławPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
124DominikTomaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Tir RodzinyOK
125GałkaKingaPLŚwiętokrzyskieKunów OK
126GawlakŁukaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
127GordonKamilaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec OK
128GórczyńskiRobertPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
129GregorekEdytaPLMazowieckieZwoleńZwoleń BiegaOK
130GuzyMariolaPLŚwiętokrzyskieCelinyRun Team ChmielnikOK
131Isser - Dryka Agnieszka PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski OK
132JagiełoKingaPLŚwiętokrzyskieLubieniaHusaria Race TeamOK
133JagiełoKarolPLŚwiętokrzyskieLubieniaLubieniaOK
134Jaroszek Konrad PLMazowieckieIłża Iłża PędziOK
135JopPrzemysław PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski BrakOK
136KacugaKingaPLŚwiętokrzyskieBałtówOK
137KoniecznySylwesterPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
138KosiorPawełPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiMichał TeamOK
139KosiorKrzysztofPLPodkarpackieŻołyniaOK
140LipaZbigniewPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.4X4OK
141LorantyPrzemysławPLŚwiętokrzyskieOstrowiec SwietokrzyskiArchitekciOK
142LorantyIwonaPLŚwiętokrzyskieWasnówOK
143ŁojekNorbertPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
144MachnickaMagdalenaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
145MajewskaMonikaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
146MajewskaAnetaPLŚwiętokrzyskieChmielnikOK
147MajkowskaMonikaPLŚwiętokrzyskieCelinyOK
148MaluhaGaiaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
149Matysiak Karolina PLMazowieckieJanówOK
150NowakAgnieszkaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Sw.OstrobiecOK
151NowakTomaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiCelsa Ho Runners Team#2 :)OK
152OłubŁukaszPLŚwiętokrzyskieUbyszówOK
153ParszowskaRenataPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.OstrobiecOK
154PerłowskaKatarzynaPLMazowieckieŁączanyTeam ZalesiceOK
155PiętaPiotrPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwietokrzyskiOstrobiecOK
156PiskorzBartoszPLMazowieckieZalesiceTeam ZalesiceOK
157PiskorzAnnaPLMazowieckieZalesiceTeam ZalesiceOK
158PronobisPrzemysławPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Allebeauty.plOK
159RemiszewskiArkadiuszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
160SadkowskiPawełPLMazowieckieMakówKallipso TeamOK
161SępiołAnnaPLMazowieckieIłżaOK
162SikorskaEwaPLŚwiętokrzyskieDobruchnaOK
163SkrzypczakJanPLŚwiętokrzyskieBałtówOK
164Słowik Justyna PLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBblOK
165StajekAdamPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
166StępieńIwonaPLMazowieckieIłżaOK
167StyczeńGrzegorzPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.OK
168SygutEliaszPLMazowieckieIłża Iłża Pędzi OK
169SygutAgnieszkaPLMazowieckieIłża Iłża Pędzi OK
170SzcześniakCzesławPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
171SzostakSylwesterPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
172SzymańskaMagdalenaPLŚwiętokrzyskieStarachowiceZabiegane StarachowiceOK
173SzyszkaMonika PLŚwiętokrzyskieChmielnik Rtc ChmielnikOK
174SzyszkaAdamPLŚwiętokrzyskieChmielnikOK
175Telka Paweł PLŚwiętokrzyskieKielce Mechanik I Przyjaciele OK
176Tkaczyk-TofilKatarzynaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBbl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOK
177TokarskaDonataPLŚwiętokrzyskieNietulisko DużeBbl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOK
178WalerczakAnnaPLMazowieckieRadomKallipso TeamOK
179WąsikPatrycja PLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwOK
180WątłyWojciechPLMazowieckieZalesiceTeam ZalesiceOK
181WesołowskiSylwesterPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętorzyski4X4OK
182WieczorekWioletaPLŚwiętokrzyskieWąchockOK
183WiśniewskiMarcinPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.OK
184WoźniakPawełPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.OK
185ZagrajMarcinPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Celsa Ho Runners Team#2 :)OK
186ZawadzkaJoannaPLŚwiętokrzyskieChmielnikChmielnikOK
187ŻaczekŁukaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
NUMERNAZWISKOIMIĘPWMIEJSCOWOŚĆKLUBOPŁATA
-Chmielewski TomaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec/bbl Ostrowiec Świętokrzyski BRAK
-DelągAgnieszkaPLŚwiętokrzyskieStarachowiceBRAK
-DriańskiMarcinPLŚwiętokrzyskieStarachowiceBRAK
-GęburaArturPLŚwiętokrzyskieBrzóstowaBRAK
-JuśkoRafałPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecBRAK
-Kargul Zbigniew PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec BRAK
-KołomańskiMichałPLŚwiętokrzyskieWilkówMechanik I PrzyjacieleBRAK
-LepiarzSylwesterPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski BRAK
-LesniakMichalPLŚwiętokrzyskieTivertonTeam Mountain Fuel PolskaBRAK
-ŁukasieiwczDominikaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwBRAK
-MakowskaAnna PLŚwiętokrzyskieStaw KunowskiBRAK
-ObidowiczAgataPLMałopolskieKrakówMountain Fuel PolskaBRAK
-PękalaMariuszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
-PękalaMonikaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
-PopławskiJanPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Neon TeamBRAK
-SkuzaAgnieszkaPLŚwiętokrzyskieOstrowiecBbl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
-SkuzaPiotrPLŚwiętokrzyskieOstrowiecBbl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
-SobczykPiotrPLŚwiętokrzyskieKielceBRAK
-Stępień - Wątła PaulinaPLMazowieckieZalesice K. RadomiaZalesice TeamBRAK
-WacławikŁukasz PLŚwiętokrzyskieStarachowiceZabiegani W Chu....:):):)BRAK
-WieczorekMonikaPLŚwiętokrzyskieWąchockBRAK
-WojtanBeataPLŚwiętokrzyskieStarachowiceZabiegane StarachowiceBRAK
-ZarobkiewiczMaciejPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.BRAK
-ZygmuntMarcinPLŚwiętokrzyskieJasiceZaganiaczeBRAK
Legenda:
LP - Liczba porządkowa; P - Państwo; W - Województwo.


UWAGA: Odbiór pakietów startowych - w dniu imprezy w Biurze Zawodów w godzinach 7:30 - 9:30.
2018 OstroBiec.pl