Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy

ZAPISY NA BIEGI


OstroBiec po szczęście - (19.05.2019) - Lista startowa

LISTA STARTOWA - Biegu na 10KM

L.P.NAZWISKOIMIĘPWMIEJSCOWOŚĆKLUB
1Gocel Daniel PLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiActivezone
2LipskiJacekPLŚwiętokrzyskieBodzechówOstrobiec
3NowakAgnieszkaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
4Pawełczak KarolPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Activzone
5ŻabickaJulitaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
6ŁojekNorbertPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
7ChodakowskiRafałPLŚwiętokrzyskieĆmielówOstrobiec
8SłodkiewiczJarosławPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBiegam Bo Lubię Ostrobiec
9ChodakowskiIgorPLŚwiętokrzyskieĆmielówOstrobiec
10BiskupskiTomaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwOstrobiec
11Isser - Dryka Agnieszka PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec
12WąsikPatrycjaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec
13SokółUlaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwOstrobiec/bbl
14SłowikKonradPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiSłowiki Biegają/ostrobiec/bbl
15KasprowiczKrzysztofPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBbl Ostrowiec Świętokrzyski
16ArtykiewiczAnnaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
17Chmielewski Tomasz PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec
18ArtykiewiczAdrianPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
19KalitaJakubPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
20Czupryn PawełPLMazowieckiePodgórki Team Zalesice
21Fotyga AgnieszkaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
22DrykaEmilPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
23Łukasik PiotrPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
24TokarskaDonataPLŚwiętokrzyskieNietulisko DużeOstrobiec
25GawlakŁukaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
26ŁebekMarcinPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
27MajewskaMonikaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Sw
28ReszczykPawelPLŚwiętokrzyskieOstrowiec
29MindaMichałPLŚwiętokrzyskieStarachowiceZabiegane Starachowice
30OstrowskiArekPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
31StarachowskiŁukaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
32MyśliwskaKingaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec
33Krajewski Ernest PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Rywal
34MiroszArturPLMazowieckieRadom
35SzostakSylwesterPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
36DrabikMarcinPLMazowieckieRadomGamblers Running
37ChamikDariuszPLŚwiętokrzyskieSandomierzStrefa Siły Sandomierz
38LipiarzEwelinaPLŚwiętokrzyskieGałkowice OcinTak Lubię Sandomierz
39MaluhaJacekPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwOstrobiec
40MaluhaAnnaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
41GagatMateuszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
42PawelecJustynaPLŚwiętokrzyskieSandomierzTsa Sandomierz
43WrzosekJustynaPLŚwiętokrzyskieSandomierzTsa Sandomierz
44MaciejkoMagdalena PLPodkarpackieTarnobrzeg
45JackowskaKatarzynaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Ostrobiec
46PronobisAnnaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiPsp 3 "trójeczka"
47PrzydatekIwonaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Ostrobiec
48PrzydatekTomaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Ostrobiec
49JasionMonikaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
50Hamera SylwiaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Bbl Ostrowiec
51StarbaKrzysztof PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Swiętokrzyski
52StarbaKrzysztof PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Swiętokrzyski

LISTA STARTOWA - Marszu Nordic Walking na 3,5KM

L.P.NAZWISKOIMIĘPWMIEJSCOWOŚĆKLUB
1GawlakJanPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski-
2GawlakJózefaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski-
3PałkaPiotrPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Grupa Usługowa
Legenda:
LP - Liczba porządkowa; P - Państwo; W - Województwo.


UWAGA: Odbiór pakietów startowych - w dniu imprezy w Biurze Zawodów w godzinach 8:00 - 10:00.
2018 OstroBiec.pl