Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy

ZAPISY NA BIEGI


I Ostrowiecki Półmaraton Leśny - (07.10.2018) - Lista startowa
Sortowanie: Alfabetycznie | Według kolejności zgłoszeń

LISTA STARTOWA - OSTROWIECKI PÓŁMARATON LEŚNY (21KM)

LPNAZWISKOIMIĘPWMIEJSCOWOŚĆKLUBOPŁATA
1Pulit Bartosz PLŚwiętokrzyskieSzewna OK
2StysiekRadekPLMazowieckieRadomBiegiem RadomOK
3WalczykKamilPLMazowieckieMakówZabiegany SkaryszewBRAK
4PawlikPaulinaPLŚwiętokrzyskieNowa Słupia StokowczykiBRAK
5Jabłoński KamilPLŚwiętokrzyskieĆmielów BRAK
6TrapciaGrzegorzPLŚwiętokrzyskiePiekoszówBRAK
7ChodakowskiRafałPLŚwiętokrzyskieĆmielów OstrobiecOK
8Wójcik Małgorzata PLŚwiętokrzyskieStarachowice Zabiegane Starachowice BRAK
9WolszczakŁukaszPLMazowieckieRadomBRAK
10LepiarzSylwesterPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski BRAK
11KasprowiczSławek KajkoPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
12WąsGrzegorzPLŚwiętokrzyskieOpatówRunners Club WarszawaOK
13KarczMariuszPLŚwiętokrzyskieOlszownicaBRAK
14MaluhaAnna (Gangsta)PLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
15GruszkaMarcinPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiGoździelin BiegaOK
16ŚwierczJacekPLŚwiętokrzyskieJanikOstrobiecBRAK
17Dryka EmilPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski OK
18DąbrowskiŁukaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
19KalitaJakubPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.OstrobiecBRAK
20SprawkaAnnaPLŚwiętokrzyskieStarachowiceZabiegane StarachowiceOK
21Kasprowicz Krzysztof PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Bbl Ostrowiec Świętokrzyski BRAK
22Gołębiowska MartaPLŚwiętokrzyskieMiłkówOK
23ZiółkowskiSebastianPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
24WojciechowskiJarosławPLŚwiętokrzyskieKielceCzasem BiegamBRAK
25StegnerAnnaPLŚwiętokrzyskieKielceSpartanie DzieciomBRAK
26WasikPrzemekPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
27LenczewskiRadosławPLŚwiętokrzyskiePrzyborówBRAK
28ŁebekMarcinPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
29AdamskiGrzegorzPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
30TarnowskiMaciejPLŚwiętokrzyskieZwolaBRAK
31MyśliwskaKingaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
32JóźwikGrzegorzPLŚwiętokrzyskieStarachowiceBRAK
33BernackiKamilPLŚwiętokrzyskieOstrowiec SwiętokrzyskiOstrobiecBRAK
34JewiakRobertPLMałopolskieKrakówOK
35LeśniakKamilPLKujawsko - PomorskieToruńInov-8OK
36LesniakMichalPLŚwiętokrzyskieTivertonTeam Mountain Fuel PolskaBRAK
37KędzioraPiotrPLŚwiętokrzyskieDrygulecBRAK
38KwiatkowskiMichałPLMałopolskieKrakówBbl KrakówOK
39Różalski Łukasz PLŚwiętokrzyskieWola GrójeckaOK
40MoćkoMariuszPLŚwiętokrzyskiePrzyjmoBRAK
41Szwagierczak Przemysław PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski OstrobiecOK
42ChudzikKatarzynaPLŚwiętokrzyskieOstrowiecOstrobiecOK
43Biskupski Tomasz PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św Ostrobiec OK
44MościckaKatarzynaPLMazowieckieWarszawaOK
45ZgodaMateuszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiNaprzód MłocinyBRAK
46CymerysGrzegorz PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski OK
47SigerAdamPLŚwiętokrzyskieŁódźFundacja Udaru MózguBRAK
48KrawczyńskiJanuszPLŚwiętokrzyskieGromadziceBRAK
49CzajkaSylwiaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
50HebaTomaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski OstrobiecBRAK
51ArtykiewiczAdrianPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiArtykiewicz TeamOK
52PyszkowskaUrszulaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
53WójcikTomaszPLPodkarpackieGorzyceZmitek Tema Nowa DębaBRAK
54FotygaAgnieszka PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Sw.OstrobiecOK
55Słowik Konrad PLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwBbl Ostrowiec OK
56KucharskiKarolPLMazowieckieSkaryszewZabiegany SkaryszewBRAK
57SkalskiGrzegorzPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
58GosMaciejPLMazowieckieGrabinaKallipso TeamBRAK
59BrociekDamianPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiPo Secie Na MecieOK
60DąbrowskiGrzegorzPLŚwiętokrzyskieSzewnaOstrobiecOK
61MazurŁukaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.BRAK
62FlorysJakubPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiMorski KońOK
63KurzynaKrzysztofPLLubelskieDzierzkowiceBRAK
64MajcherMarekPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Sw.MmOK
65StawczykJarosławPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecBRAK
66DyjewskiPrzemysławPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
67GocelDanielPLŚwiętokrzyskieOstrowiec SwietokrzyskiActivezoneOK
68KrajewskiErnestPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski RywalBRAK
69WybranowskaElżbietaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
70PawełczakKarolPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Activzone TeamOK
71JagiełoKingaPLŚwiętokrzyskieLubieniaHusaria Race TeamOK
72JagiełoKarolPLŚwiętokrzyskieLubieniaLubieniaOK
73JagiełoMichałPLŚwiętokrzyskieLubieniaHusaria Race TeamOK
74DróżdżTomaszPLŚwiętokrzyskieLubieniaLubieniaOK
75BudzeńKarolPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Activezone BRAK
76PrzydatekIwonaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec SwietokrzyskiOstrobiecOK
77PrzydatekTomaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec SwietokrzyskiOK
78WiśniewskiSebastianPLŚwiętokrzyskieSuchedniówBiegnę, Żeby Bartek Mógł BiegaćOK
79Krasiński Michał PLMazowieckieLipskoPazerni Na Sport LipskoOK
80GrabowskaKatarzynaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Biegnę,żeby Bartek Mógł BiegaćOK
81WiśniewskiArturPLŚwiętokrzyskieLechówBRAK
82SzymańskiMarcinPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiRadio OstrowiecBRAK
83GadkowskiAdrianPLŚwiętokrzyskiePiaski Brzóstowskie AzotoxOK
84JackowskaKatarzynaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.OstrobiecOK
85KuteraDamianPLŚwiętokrzyskieDąbrowaCzarnecki Run TeamOK
86WolszczakAleksandra PLMazowieckieTczówBRAK
87StarbaKrzysztofPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
88JóźwikRobertPLŚwiętokrzyskieSkaryszewOK
89Stajek Mariusz PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec BRAK
90SzafrańskiMarcinPLŚwiętokrzyskieJacentówKs MarolOK
91GnatowskiPiotrPLŚwiętokrzyskieJędrzejówBrakOK
92MatysiakMarcinPLMazowieckieWarszawaGapmont Running TeamOK
93ŁukasieiwczDominikaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwBRAK
94Wójcik Krzysztof PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Gabinet Terapii Manualnej Holistycznej OK
95OssakJustyna PLŚwiętokrzyskieOpatów Biegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać/ Opatowscy BiegaczOK
96LipowskiGrzegorzPLOpolskieKomprachciceOK
97Pankowski Grzegorz PLMazowieckieWarszawaKosi Mazaki TeamOK
98KrupaPawełPLPodkarpackieAgatówkaStalowowolski Klub BiegaczaBRAK
99TusińskiSewerynPLŚwiętokrzyskieChmielówOstrobiecBRAK
100FlorysDominikPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiMorski KońOK
101GwóźdźIreneuszPLŚwiętokrzyskieStarachowiceZabiegane StarachowiceBRAK
102JasiewskiWojtekPLŚwiętokrzyskieWąchockOK
103SadySebastianPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
104BanatowskiMaciejPLMazowieckieSkaryszewZabiegany SkaryszewBRAK
105Zając PiotrPLŚwiętokrzyskieOpatów Biegnę ,żeby Bartek Mógł Biegać BRAK
106BednarskiPawełPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.OK
107ŁukasikPiotrPLŚwiętokrzyskieChmielówOstrobiecOK
108UrbańskiZbigniewPLPodkarpackieAlfredówkaZmitek Team Nowa DębaBRAK
109RogalińskiMichałPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Zombiesdon?trunBRAK
110SzwagierczakAndrzejPLŚwiętokrzyskieRudki Biegusiem. PlBRAK
111MajRafałPLMazowieckieKobylanyBRAK
112HebaErwinPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
113DonochPiotrPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
114ChorzępaMariuszPLŚwiętokrzyskieSandomierzTsa-SandomierzBRAK
115LipiarzEwelina PLŚwiętokrzyskieSandomierzBRAK
116Kargul Zbigniew PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec BRAK
117Hert Gajewska MartynaPLŚwiętokrzyskieBrodyOstrobiecBRAK
118WalerowiczTomaszPLMazowieckieNiestumOstrobiecBRAK

LISTA STARTOWA - LEŚNA SIÓDEMKA (7KM)

LPNAZWISKOIMIĘPWMIEJSCOWOŚĆKLUBOPŁATA
1ChodakowskiKacperPLŚwiętokrzyskieĆmielów OstrobiecOK
2MajewskaMonikaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
3LepiarzSylwesterPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski BRAK
4PiętaPiotrPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwietokrzyskiOstrobiecOK
5WojtanBeataPLŚwiętokrzyskieStarachowiceZabiegane StarachowiceBRAK
6Isser - Dryka Agnieszka PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski OK
7WoźniakPawełPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.OK
8Telka Paweł PLŚwiętokrzyskieKielce Mechanik I Przyjaciele OK
9NowakAgnieszkaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Sw.OstrobiecOK
10MakowskaAnna PLŚwiętokrzyskieStaw KunowskiBRAK
11DriańskiMarcinPLŚwiętokrzyskieStarachowiceBRAK
12TokarskaDonataPLŚwiętokrzyskieNietulisko DużeBbl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOK
13Tkaczyk-TofilKatarzynaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBbl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOK
14SzostakSylwesterPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
15ObidowiczAgataPLMałopolskieKrakówMountain Fuel PolskaBRAK
16MachnickaMagdalenaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
17Chmielewski TomaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec/bbl Ostrowiec Świętokrzyski BRAK
18BoberSławekPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecBRAK
19ArtykiewiczAnnaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiArtykiewicz TeamOK
20ArtykiewiczKacperPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiArtykiewicz TeamOK
21MindaMichałPLŚwiętokrzyskieStarachowiceZabiegane StarachowiceBRAK
22SadkowskiPawełPLMazowieckieMakówKallipso TeamOK
23StyczeńGrzegorzPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.OK
24SygutEliaszPLMazowieckieIłża Iłża Pędzi OK
25SygutAgnieszkaPLMazowieckieIłża Iłża Pędzi OK
26GawlakŁukaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOK
27WalerczakAnnaPLMazowieckieRadomKallipso TeamOK
28JopPrzemysław PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski BrakBRAK
29Barańska EwelinaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBblOK
30ŻaczekŁukaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecOK
31Słowik Justyna PLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBblOK
32WąsikPatrycja PLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwOK
33PękalaMonikaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
34PękalaMariuszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
35LipaZbigniewPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.4X4BRAK
36WesołowskiSylwesterPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętorzyski4X4BRAK
37ŁukasieiwczDominikaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwBRAK
38LorantyPrzemysławPLŚwiętokrzyskieOstrowiec SwietokrzyskiArchitekciOK
39SikorskaEwaPLŚwiętokrzyskieDobruchnaOK
40KosiorPawełPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiMichał TeamOK
41JuśkoRafałPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiecBRAK
42KosiorKrzysztofPLPodkarpackieŻołyniaOK
43GęburaArturPLŚwiętokrzyskieBrzóstowaBRAK
44PopławskiJanPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Neon TeamBRAK
45SkuzaPiotrPLŚwiętokrzyskieOstrowiecBbl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
46SkuzaAgnieszkaPLŚwiętokrzyskieOstrowiecBbl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
47ŁojekNorbertPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBRAK
48KołomańskiMichałPLŚwiętokrzyskieWilkówMechanik I PrzyjacieleBRAK
49ZagrajMarcinPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Celsa Ho Runners Team#2 :)BRAK
Legenda:
LP - Liczba porządkowa; P - Państwo; W - Województwo.


UWAGA: Odbiór pakietów startowych - w dniu imprezy w Biurze Zawodów w godzinach 9:00 - 11:00.
2018 OstroBiec.pl